AYTEKİN AKARSU MÜHENDİSLİK 2013 yılında bir çok projeye daha önceki yıllarda imzasını atan kurucusu AYTEKİN AKARSU tarafınca kurulmuştur. Kurulduğu günden, günümüze kadar bir çok resmi, özel kurum ve kuruluşlara işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları mekanik, inşaat, enerji üretimi, bir çok endüstriyel tesis revizyon ve imalatı olan firmamız bu sektörlerdeki faaliyetlerini büyüyerek devam ettirmektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde, konusunda uzman, tecrübeli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.

Firmamız, bilimin gelişen teknolojinin ışığında mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmak ve kalitenin ön planda olduğu projeler ile uzun soluklu yolunda devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini hızla devam ettiren firmamız , faaliyet gösterdiği her sektörde  verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Nasıl Çalışırız

İş Yönetim Sürecimiz

Araştırma & Analiz

İnovatif Çözümler

Uygulama

Sonuca Ulaştırma

Aytekin AKARSU Mühendislik

icon
Tecrübeli Ekip

Müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı, deneyimlerini kişiselleştirmeyi taahhüt eder

icon
İnovasyon

Teknolojik süreç inovasyonunda ise, yeni veya önemli ölçüde gelişmiş bir üretim ya da dağıtım yönteminin uygulanması söz konusudur.

icon
Doğru İş Ortağı

Müşteri projeleriyle güçlü özdeşleşme duygumuz, bizi başarıya götüren ana unsurdur.

icon
En Doğru Çözüm

Birbirinden deneyimli takım arkadaşlarımız ile beraber bireysel ve kurumsal çözümleriniz için yanınındayız